köle Nar Ezgim

Sizin GörüşlerinizGeçen BDSMTurk.com‘un chat’inde arkadaşlarla laflıyorduk. Konu konuyu açarken bir bayan köle bana ne zaman yeni sayfa eklenecek diye sordu. Yeni sayfa derken birden şaşırdım kaldım. Hangi sayfa diye sorarken kölem Nar Pınar Ezgim’in günlüğünü kastetti. Birden diğer arkadaşlarda

  • …ya orası çok güzel…
  • …ben o yazıların içinde kendimi buldum…
  • …BDSM’e giriş yaparken Efendim orayı okumamı istedi…
  • …Nar’ı özledik…

diye yazdılar.
Hatta bir gün öncesinde bir bayan bana Nar’ı ne kadar kıskandığını Face’den söylemişti ve onunla face arkadaşı olabilir mi diye sordu.
O kadar mutlu oldum ki direk kendilerine değerli görüşlerini buraya iletmelerini rica ettim.

‘Neden mi?’ diye soracak olursanız…

Biz bu projeye kendimizi eğlendirmek için başlamadık. Toplumuzun cinsellikle bu kadar fobiler, BDSM camiamızın genelde sadece hayali gerçekler, insanların yasaklar yaşadığı bir dönemde biz bir ışık tutmak istedik. Bu ışık bir çok insanlara itici geliyor olabilir. Örf ve adetlerimize ters olabilir. Ama BDSM bir gerçektir. Işığımız BDSM yaşam tarzını arzulayanları etkiler. Ve biz bu etkiyi yaşamak isteyenlere hitap etmek istiyoruz. Örf ve adetlerimizi de iyi biliriz. BDSM’i tüm çıplaklıyla anlatmamız sadece bir odaya bakmaya benzer. Biz o odaya bakmanız için camı tertemiz tutuyoruz. Bakmak veya bakmamak sizin elinizde, sizin kararınızdır.
 
Tabi bu camdan çok bakanlar oluyor. Bizde bundan mutluluk duyuyoruz. Ama bakanların gördükleriyle ne gibi bir etkide kalıyorlar bilemiyoruz tabi. Onun için sizin yorumlarınız bizim için besleyicidir. Hatta bu projenin tek beslenme kaynağı sizsiniz. Sizden yorum almayınca yaptığımızın acaba her han gibi bir değeri var mı bilemiyoruz.
 
Ve ben o chat odasında okuduklarımdan sonra şahsen o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Bu mutluluğun daha büyük bir parçası Nar olacaktır. Kendisi bu ayrıntıları daha bilmiyor.
Nar çok değerli bir insan. Ben onun günlüğünü yazmasını o kadar yürekli buluyorum ki anlatamam. Bu günlüğü yazmak çok zordur çünkü siz ne kadar iyi niyetle işinizi yapsanız da bu tür projelere hep kötü niyetle yaklaşanlar olacaktır. Onlara rağmen mücadele etmek yürek ve güç ister. kölemle gurur duyuyorum.
 
Sizlerde bu sohbet başlığımızı değerli görüşlerinizi paylaşmak için kullanırsanız çok mutlu oluruz. Görüşleriniz bizim tek beslenme kaynağımız. Sizden yanıt aldıkça biz gittiğimiz yol da daha da güçlü oluyoruz. Sizinle bu yolda yürümekse bize apayrı bir mutluluk ve gurur veriyor.
 
Şimdikten tüm görüşünüz için candan teşekkür ederiz…

2 Responses to Sizin Görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.