MasterDaPain

köle Nar Ezgim

Siz D/s bir ilişkiye ihtiyaç duyduğunuzu ne zaman anladınız? Yani hangi noktada bunu denemeliyim dediniz?
Şimdiden teşekkürler.

(Soru tafamızdan kısaltıldı)

Merhaba. Öncelikle içerisin de bulunduğunuz durumu, kendinize dürüst olmak adına araştırıp sorgulamanız çok hoşuma gitti.
Bdsm, görselleriyle zaman zaman aşırı korkutan, zaman zaman kendisine sürünerek arşınladığım bir yoldu benim için. Ben korkularımın kölesi olup hep kendimi geri çekmiştim. Sadece izliyor ve cesaretim olmadığı için bir adım atmıyordum. Kendime olan öz saygımın ağır bastığı zamanlar da köle olma fikri bile bana itici geliyordu.

BDSM TutkuYine de bu aşamalar da Efendime sürekli kendimi hatırlatma çabasında mailler atar kendimi her hangi bir şekilde ona…
Devamını Oku

Size bir sorum olacaktı. Ceza verme işleminde, neden genelde fiziksel şiddet ön planda? Ruhsal ve psikolojik ceza yaklaşımınızı anlatır mısınız? Bir köle ye gerçek manada tüm benliğiyle nasıl sahip olunabilir?

Harun

Saygıdeğer Harun Bey,

size öncelikle sorunuz için teşekkür etmek istiyorum. Sorunuzdan dolayı bloğumuzu gerçekten okuduğunuzu ve BDSM’i tamamıyla içinizde taşıdığınızı anlıyorum.

köle Bondaji ve Teslimiyetikölem Nar’a bu bloğu ele alır mı diye sorduğumda kendisine neden bunu sorduğumu da açıkladım. Dedim ki, ülkemizde insanlar okumayı sevmiyor ve sadece bilgi amaçlı yazıları okumuyorlar. Yoksa BDSM Türkiye bunun için fazlasıyla bilgilerle doludur. Dedim ki, yaşadığın anları tüm çıplaklıyla paylaş ve içinden geldiğince anlat. Fiziksel yaşananları…
Devamını Oku

Kanlı Masturbasyon

Kanlı Masturbasyon

Tüm günü regl sancımdan dolayı yatakta geçirmiştim. Regl olmadan önce ki 3 günüm aşırı duygusal ve öfke ataklarıyla doluydu. Efendimle günlerdir haberleşememiş oluşumuz da bunu tetikliyordu..
Ama nihayet telefon çalmıştı.. Keyifle konuşuyordum Efendimle. Ona nasıl uslu durduğumu anlatıyordum. Sonra nasıl da falakayı özlediğimi..Konuşma sonun da bir emir geldi..

Saat 12 ye kadar 3 defa, 12 den sonra tekrar 3 defa masturbasyon yapacaksın!!

Efendime regl olduğumu söylemiş olmama rağmen bu emir gelmişti. Yapabileceğim tek şey ;
Peki Efendim.. demekle sınırlıydı.
 
Telefonu kapattıktan sonra bir müddet sıcak su torbası ile siyam ikizciliği oynadım. Hiç gücüm yok gibiydi.…
Devamını Oku

Kıskanmayan köleköle olmak için aşılması gereken 3 temel güdü vardır.. Bunlar kendi başlığı altın da dallanıp budaklanıp bir çok başlık doğurur.. Genel olarak aşmanız gereken 3 zorlayıcı etmen..

  1. Efendi kişiliğe sonsuz güven duygunuz var mı?
  2. Hatalarınız neticesiyle azad edilme durumunuz her an mevcut. Bu tehlike yabani bir timsah gibi enseniz de solurken siz o engin nehir de huzurla yüzebilir misiniz?
  3. Biz zavallı aşağılıklar asla ve asla tükenmez.. Efendiniz bir ve ya birkaç köleye daha sahipken bu duruma sessiz kalabilir misiniz??!!

Bunları neden mi anlatıyorum…

Ben hiç bir zevki altın tepsi de sunulmuşçasına yaşamadım. Haketmek için acımı delicesine haykıracak noktalara taşıdım Efendimle.…
Devamını Oku

Sizin GörüşlerinizGeçen BDSMTurk.com‘un chat’inde arkadaşlarla laflıyorduk. Konu konuyu açarken bir bayan köle bana ne zaman yeni sayfa eklenecek diye sordu. Yeni sayfa derken birden şaşırdım kaldım. Hangi sayfa diye sorarken kölem Nar Pınar Ezgim’in günlüğünü kastetti. Birden diğer arkadaşlarda

  • …ya orası çok güzel…
  • …ben o yazıların içinde kendimi buldum…
  • …BDSM’e giriş yaparken Efendim orayı okumamı istedi…
  • …Nar’ı özledik…

diye yazdılar.
Hatta bir gün öncesinde bir bayan bana Nar’ı ne kadar kıskandığını Face’den söylemişti ve onunla face arkadaşı olabilir mi diye sordu.
O kadar mutlu oldum ki direk kendilerine değerli görüşlerini buraya iletmelerini rica ettim.

‘Neden mi?’ diye soracak olursanız…

Biz…
Devamını Oku

1 2 3 9