MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Bir köle ye tüm benliğiyle nasıl sahip olunabilir?

köle Bondaji ve Teslimiyeti

Size bir sorum olacaktı. Ceza verme işleminde, neden genelde fiziksel şiddet ön planda? Ruhsal ve psikolojik ceza yaklaşımınızı anlatır mısınız? Bir köle ye gerçek manada tüm benliğiyle nasıl sahip olunabilir?

Harun

Saygıdeğer Harun Bey,

size öncelikle sorunuz için teşekkür etmek istiyorum. Sorunuzdan dolayı bloğumuzu gerçekten okuduğunuzu ve BDSM’i tamamıyla içinizde taşıdığınızı anlıyorum.

kölem Nar’a bu bloğu ele alır mı diye sorduğumda kendisine neden bunu sorduğumu da açıkladım. Dedim ki, ülkemizde insanlar okumayı sevmiyor ve sadece bilgi amaçlı yazıları okumuyorlar. Yoksa BDSM Türkiye bunun için fazlasıyla bilgilerle doludur. Dedim ki, yaşadığın anları tüm çıplaklıyla paylaş ve içinden geldiğince anlat. Fiziksel yaşananları sert dille anlatıp birçok insanları konuyu konuşmaya getirdik. Tartışmalara neden olduk. Buda en önemli hedeflerimizin arasındaydı çünkü başka türlü insanlara ulaşılmıyor artık. BDSM sanki fetlife ile Pro Domme aralarında döner gibi bir hal aldı ve bazıları zaten buna modern bir fuhuş yolu gözüyle bakıyor. Gerçekleri anlatanlarsa çok azlar. Pornolarsa tamamen realitenin dışında bir BDSM dünyasını sergiliyor.

kölemle çok derin paylaşımlarımız oldu

Nar’ıma, güzel köleme asıl ruhen daha fazla şiddet uyguladım. Bana sorarsanız BDSM tamamen psikolojiyi en çıplak şekilde içeren bir yaşam tarzıdır. Eğer karşınızdakinin iç ve dış dünyasını aynı şekilde çözemiyorsanız, kayıp edersiniz… onu, kendinizi ve her şeyi.
Dilim kadar başka hiçbir silahı iyi kullanamıyorum. Psikolojik işkence, yani sözlerin yarattığı acılar bir insanı yok eder veya yeniden yaratabilir. Kontrol daima sizin elinizdedir. Değilse, zaten iyi bir Efendi değilsinizdir.

kölemle çok derin paylaşımlarımız oldu. Sadece bedenini değil, tüm ruhunu bana teslim etti. Bir an bile tereddüt etmeden çünkü kendisi bana tamamen güvenebilmesi için, kendimi olduğum gibi kendisine gösterdim. Maskesiz. Yalansız. Olduğum gibi harbi. Ve kendisi de biliyor ki, onun üzerine tüm bildiklerim ve kendisiyle bloğun dışında yaşananlar benimle mezara gömülecektir. Bana kendisini tüm çıplaklıyla gösterdi, bedenini ve ruhunu. Ona böylece tüm benliğiyle sahip oldum.

köleme dedim ki, bloğun içinde istediğini paylaşabilirsin, paylaşabildiğin kadar. Ondan dolayı burada yaşadıklarımızın büyük bir eksiği var. Sizde bunu anladınız. Siz çünkü satır arasında başka şeylerinde olabileceğini gördünüz. Tekrar ve tekrar teşekkür ederim. Emeklerimizin boşa gitmediğini görüyoruz. Ben çok isterdim:

  • Nar’la özel anlarımızı buraya sermeye.
  • Neden bir kadının zevkle kendisini herkesin önünde nasıl aşağılandığını anlattığını.
  • Bunların neden görsellerle altını çizdiğini.
  • Neden Nar’ın, kölem Nar Pınar Ezgim’in olduğunu?
  • Size Nar’ın geçmişini, şu an ki yaşamını ve geleceğini zevkle anlatmak isterdim.
  • Çok şeyler anlatmak isterdim sorularınızı çok daha iyi cevaplayabilmek için.

Bir kadın Nar kadar güçlü olduğu zaman

Ama biz öyle bir toplum olduk ki, bunları yapsaydık Nar’ımın hayatı zehir olurdu. Benim için fark etmez çünkü beni tanıyan tanıyor. Ve ben birde ayrıca erkeğim. Bizim için kolay. Bir kadın Nar kadar güçlü olduğu zaman, birçok kişiler bunu çekemez. En tuhafıysa en başta kadınlar güçlü kadınları ezmeye çalışır.
Biz günah işlemedik. Biz kimseye kötülük yapmadık. Yaşadığımız acılarda bizimleydi, mutluklarda. Aslında çok eksik bir şekilde yaşananları anlatmamıza rağmen, anlatma şeklimiz birçok insanları rahatsız etti.

Umarım bir gün sorularınızı tekrar ele alabilirim ve sizi tatmin edecek şekilde cevaplayabilirim. Anlayışınız ve ince ruhunuz için size candan teşekkür ederim.

Saygılarımla

MasterDaPain

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir