MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Yalan Söyledin Pınar

Korku

Sana nasıl güveneceğim ?

Ufff yarın gidecektim artık. Sebebini anlayamadığım bir şekil de öfkeliydim. Efendimin sakinliği ile kendime gelmeyi başardım. Dışarıya çıktık tekrar. Anal seks hiç yapmamıştım Efendimle. Sürekli şımardığım için uzun günler seks orucuna sokulmuştum. Aslın da geldiğim gün unuttuğumu fark ettiğim lavman setlerimden Efendime de hiç bahsetmemiştim. Kasti bir bahsetmeme durumu değildi bu. Tamamen unutmuş olmamla alakalıydı. Konu açılınca aklıma geldi ve söylemiş bulundum. Efendim;

Aferin demek unuttuğunu söylemek anca aklına geliyor. Söylesene ben sana nasıl güveneceğim!!

Köşeye sıkışmanın verdiği huzursuzlukla tam bir hayvan gibi ilkelce cevap vermiş bulundum af dilemek varken..
İyi ama sormadınız ki Efendim.. çenem kopsun 🙁
Nasıl ağzımdan böyle birşey çıktı kendime bile inanamadım.

Bana yalan söyledin Pınar!

Mırın kırın yapmaya başladım. Yalan söylememiştim ama unuttuğumu da söylememiştim. Bu yalan söylemekle eş değer bir durumdu.. Açık bir eczane arıyordu gözlerim ama pazar gününün gafletine uğramıştım.
Yalan söylemedim diye direnmem Efendimi epey kızdırdı.
Kendi kendimi yok edercesine sesli bir şekil de söylenemeye başladım.
Ölmek istiyorum.. Aptalın tekiyim ve bir türlü size layık olamıyorum ölmek yok olmak istiyorum. Ölmek ölmek ölmek… Sürekli bir ölmektir gitti. Efendim iyice kızdı bana ve beni sokak ortasın da azarladı.
Efendim kabahatim beni çok utandırdı. Yalvarırım affedin beni. Bana ceza verin Efendim.. Herşeye hazırım affedilmek için… bir yandan da göz yaşlarıma hakim olamıyordum..

Fazla birşey konuşmadan alışverişe devam ettik. Efendimin soğuk halleri bir süre sonra yumuşadı. Eve gidince ben ertesi güne fazla işim kalmasın diye mutfağı epey temizledim.. Ara da bir Efendim beni kolaçan etmek için mutfağa giriyor ve oklavayla iz bırakacak şekilde kıçımı hırpalıyordu..

Kıçını rengarenk yapalım ki yarın otobüste üzerine oturama..

İşimi bitirip Efendimin yanına gittiğimde de mini işkencelerim devam etti. Bir yandan acıyla haykıracak oluyordum bir yandansa kıkır kıkır gülüyordum. Mıncıklanarak hırpalanmak hoşuma gidiyordu. Efendim yanaklarımı çekiştire çekiştire seviyordu beni 🙂

O gece Efendimin ayaklarını uzun uzun yaladım ve masaj yaptım. Protein almayı haketmem lazımdı. Ve Efendim oral seksle mükafatlandırdı beni.. Çok çok iyi olmasam da eskisine oranla daha düzgün yaptığıma inanıyordum. En çok sevdiğim kısım ise Efendim boşaldıktan sonra da devam etmek. Ağzım da o tat ile sertlik kaybetmeyen penisinin başını yumuşakça emmek..

Efendimi çok sıkmadan sarıla sarıla uyudum gece. Gideceğimi bile unutturdu bir an o huzur..

4 yanıt

  1. Aslında hepimizin kapalı kapılar ardında utanmadan ve sıkılmadan yaşadığımız… hani kimine göre muhteşem kimine göre ahlaksız o cinsellik yolu ve seanslarını bu denli samimi bir şekilde yansıttığınız için size teşekkür etmek istiyorum. cesaretinize hayranım. tüm detaylar ve duygular kusursuz

    1. Paylaşımlar tabi ki olacak. Sadece son zamanda ülkemizin karışıklıyla ve diğer proje çalışmaların yoğunluyla paylaşımlarla geride kaldık.
      Ama bu paylaşımlar çalışmalar değil aslında. Nar yaşadıklarını paylaşıyor ve bazılarında görüntü kaydı olunca, onlarında 60% paylaşıyoruz. Demek istediğim görüntü veya yazı olsun diye değilde, bir kölenin ne yaşadığını paylaşıyoruz.

      Duyarlılığın için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir