MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Tabanlara İşkence

Ayak Taban İşkencesiSaygıdeğer Nar’ın Günlük Okuyucuları,

Sıcak Mumlar Bedenimi Yakıyor‘ yazısında ki günü üzerine bir iki kelime yazmak istedim.

Benim köleme aslında mum ateşiyle ayak taban işkence cezasını verirken yüksek topuklu ayakkabı giyme konusunu arkamızda bırakmıştık. ‘Aşınmış Tabanlarıma Kemerli Falaka‘ gününde ki yazısında belirtiği gibi yüksek topuk giymesinin gerektiğini anlamıştı.

Yıllardır düz taban ayakkabı giymeyi ve rahatlığa alışmıştı. Lakin ben bunların yanında estetiğe ve göze hitap eden detaylara önem veriyorum. Ayrıca yüksek topuğu giyemeyen bir bayan benim kölem olamaz. Duruşuna asalet katığı kadar high heels dediğimiz yüksek topuklu ayakkabılar ayrıca ayağa da bir zarafet katıyor. Ben bu olaya ayrıca fetiş gözüyle bakıyorum. Bunu tam anlaması gerekiyordu.

Tabi kölemin rahat da etmesi gerekiyor. Rahat edemeyen bir köle kendisini eğitimine veremez ve bende daima eğitimdedir. Günlük yaşamın içinde bulunduğu zaman da onu rahat bırakmanız gerekiyor. Keyif aldığı şeylere mümkün olduğu kadar müsaade etmeniz gerekiyor. Özellikle mükafat hak ettiyse keyif ve rahatlık onun için en büyük ödüldür.

Lakin bunu hak etmesi lazım. Pınar artık yüksek topuk giyiyordu ama arada sırada boş bulunup söyleniyor ve ha bire bana arada düz taban giye bilir mi diye soruyordu. Yanında dışarısı için yüksek topuk olmadığı için dışarıda düz tabana müsaade ediyordum ama evde terliği bile topukluydu. Şimdi onun söylenmesi bana karşı veya saygısızca değildi. Sonuç da yolun başında olan bir köle için tüm eğitim sizin elinizde. Topuklu ayakkabı giymeyi kabul etmesinin yanında birde disiplin, verilen emre saygı ve yüksek topuklu giymeye dayanıklılığı öğrenmeliydi.

HD Videoyu İndir

Onun için çıplak tabanlarıyla mumların ateşin üstünde dikilmesini emrettim. Acısını biliyordum. Ama şunu anlamalıydı; yüksek topuklu ayakkabı veya terlik giymede rahatsızlık veren acı ile his ona buna karşılık vereceğim acının ve rahatsızlığın yanında az kalacaktı. Birde disiplin öğrenmesi için onu ayrıca azarladım. Nar Pınar Ezgim çok akıllı bir kız. Ama akıllılığını kullanmasını bilmeyen birisi. Ayrıca aklını köle olarak bana boş soru sormayla ve yöntemleri sorgulamayla geçirmektense itaat etmenin çok daha kolay olduğunu öğrenmeliydi. En ufak emirlere itaat etmesi gerekirken ha bire aptalça hata yaptığı için onurunu kırmak için ona ayrıca aptal dedim. Bu sözle ayak işkencesi bir arada ona çok ağır geldi. Tabanları adeta yanıyordu. Ama acımadım! Acımamda!

İtaat bende tartışılmaz bir konu. Ben zaten sağlığını, iyiliğini ve kendisini kendisinden çok daha fazla düşünüyorum. Ben Efendisiyim. Bunları anlamalıydı. Çok iyi anladı. Çok iyi.
Çünkü kayıt aldığımız görüntünün göstermediği bir olay varsa oda sonra ki devam eden eğitimi. Bu eğitimin içinde en önemlisi konuşma ve konuşurken kullanılan sözler. Kullandığınız ses tonu ve rengi bile önemlidir.

Ona neden aptal olduğunu açıkladım. Aptal olmadığını ama aptalça hatalar yaptığını anladı. Aptalça hatalar onun eğitimini sadece yavaşlatıyordu. Bir kölenin yolu uzundur. Hatalar yapacaktır ve yapmalıdır. Ama göz göre göre lades demekte pek akıllıca değil.

Çıplak tabanların altında ki ateş acısıyla ve onun ile sözlerin etkisiyle bugünden sonra yüksek topluklu ayakkabıların değerini anladı ve artık bu konuda ayakkabılarını yeniliyor. Ayrıca onlara o kadar merak sardı ki yolda ki kadınların ayakkabılarına bir fetişist gibi bakıyor 🙂

Saygılarımla

MasterDaPain

 

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir