MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Regl Olma, Kanlı Masturbasyon ve Cinsel Düşler

Kanlı Masturbasyon

Tüm günü regl sancımdan dolayı yatakta geçirmiştim. Regl olmadan önce ki 3 günüm aşırı duygusal ve öfke ataklarıyla doluydu. Efendimle günlerdir haberleşememiş oluşumuz da bunu tetikliyordu..
Ama nihayet telefon çalmıştı.. Keyifle konuşuyordum Efendimle. Ona nasıl uslu durduğumu anlatıyordum. Sonra nasıl da falakayı özlediğimi..Konuşma sonun da bir emir geldi..

Saat 12 ye kadar 3 defa, 12 den sonra tekrar 3 defa masturbasyon yapacaksın!!

Efendime regl olduğumu söylemiş olmama rağmen bu emir gelmişti. Yapabileceğim tek şey ;
Peki Efendim.. demekle sınırlıydı.
 
Telefonu kapattıktan sonra bir müddet sıcak su torbası ile siyam ikizciliği oynadım. Hiç gücüm yok gibiydi. Ama böylece oturmak ise bana tedirginlikten başka birşey hissettirmiyordu. Yatağıma eski bir havlu serip bir müddet bekledim. Sancıdan dik açılı durmak bile mümkün değildi..
Ve başladım…
 

İlk 3 masturbasyon emrini yerine getirdim

Dürüst olmam gerekiyor ki zerre zevk almamış olmakla beraber felaket bir acı duyuyordum. Kendime tecavüz edercesine yaklaşıyor ve verilen emri yerine getirmeye çalışıyordum. Hiç hoşuma gitmese bile baskılar neticesin de denilen ilk 3 masturbasyon emrini yerine getirdim.. Her yer kan içerisindeydi. Üstelik nedensiz bir ağlama başlamıştı bende. Hıçkıra hıçkıra ağlayışım görevimi yerine getirmiş olmama rağmen devam etti uzun dakikalar boyunca… Odamın mide bulandırıcı kan kokusundan kaçarcasına çıktım ve kan içinde olan ellerimi temizledim ilkin. Havlu ise yatağa serili haldeydi hala. Boşalmış olmam sancımı minimum derecede dindirmişti.
 
Yemeğe oturmak üzereyken çok yakın arkadaşımın ısrarlı teklifi neticesin de çağırdığı cafeye gitmek zorun da kaldım. Metro da ellerime bakıp durdum. Neyse ki zerre leke yoktu tırnak aralarım da.. Buna rağmen tedirginliğim geçmedi. 12 olmadan eve dönme mecburiyetim vardı. Yarı neşeli kız sohbetleri sonrası eve döndüm.. Evde beni bekleyen 2. bir 3 defalık masturbasyon yapma zorunluluğum vardı..
Oda hala kesik bir kan kokusuyla doluydu sanki.. Pedimi ve külodumu çıkartıp nemli havluya uzandım…
Daireler çiziyordum kendim de. Kendimi arar gibiydim ve kendini unutmuş gibi.. Efendim yanım da olsa kan gölüne dönmüş halde oluşum onu rahatsız eder miydi acaba???
Gülümsedim minicik. Etmezdi. Daha önce de bu haldeyken beni görmüş hatta halım da domalmış halde beklerken sayısız kemer darbesiyle popomu boyamıştı. Baldırlarımdan yoğun bir kan akıyordu o zaman da.. Hiçte tiksinmiş bir halde değildi hem..
 

Sert bir tokatla sandalyeden düşüyorum

Serkeş bir mekan hayal ettim. Parçalanmış brandaların rüzgarla pat pat sesler çıkarttığı izbe bir mahal de bulunan bir inşaat temeli. Yerler de paslı demirler canlandı gözüm de.. Kumlu, tozlu ve karanlık.. Ordayım ve gözlerim kapalı..
Biri bana dokunuyor.. Dokunan elleri tanıyorum. Bu eller Efendime ait olmalı.. Beni şımartmayan temkinli dokuşları hatırlıyorum ve Efendim olduğunun kanaatine varıyorum. Bu buluş ile beraber ilk orgazmım gerçekleşti.. Kaldığım yerden devam ettim.
Sert bir tokatla sandalyeden düşüyorum. Ardından ensemden kaldırılıyorum ve tekrar oturtuluyorum sandalyeye. Ve ensem de hala Efendimin nefesini hissediyorum. Ardından;

Burayı göremiyor oluşun ne üzücü.. Seni izleyen 12 tane hayvan gibi herif var. Hepsi de senin nasıl boşalacağını merakla bekliyor. Eğer uslu uslu boşalmazsan o ayılara siktiririm seni! Devam et hadi..

İzleniyormuşçasına yatakta gözlerimi kapatıp devam ettim masturbasyon yapmaya. Tıslar gibi ses çıkartıyordum bir yandan da. Bu salakça hikaye bana zevk vermişti.. 2. orgazmımı izleniyorken yaşanmıştı. Böyle birşey hayatta aklıma gelmemişti yıllardır. Şaşkındım…
 
Ardın dan tekrar aynı izbe mekanı düşledim. Bu defa Efendim ben ve bir başka köle kadın vardı. Bu seneryoda en büyük orospu hangimiz ise o şanslı olacak ve Efendim tarafından sikilecekti. Ben kendime bir oyun oynayıp kadın köleyi siktirdim zihnim de. Onlar haz için de çok soft dokunuşlarla sevişiyorlardı.. Bir yandan da Efendim beni kırbaçlıyordu öfkeyle..

Gözünü kırpmadan izle onu nasıl siktiğimi!!

Neden böyle zevklere sahibim

Ne derece hayalperest olduğumu bilirsiniz Efendim. Size layık olamadığım için hayalde bile mızık mızık ağladım ilkin. Ardından sizin orgazmınızı ve o anda kaşlarınızı saliselik çatıp gevşettiğinizi düşledim.. Aşağılanmıştım. Yokmuşum gibi davranılınmıştı bana. Öyle kuvvetli bir orgazm oldum ki hem çilekeş bir öfke hemde kuduz köpekler gibi bir haz yaşıyordum aynı anda. Köle olmanın kelimesi bile beni aşağıladı o saniyeler. Boktan zavallı bir mahluk oluşum emrinizde. Kendimi sikmek için bile sizden komut alışım. Sonra beni bayıltmak üzere olan o geniz yakıcı kan kokusu…
Sen nesin diye fısıldadım sesli sesli.. Ardından;

Kimim ben!!??? Neden böyle zevklere sahibim !!
Çok mu günahkarım acaba? Hala daha kaçtığım bir sırrım mı kaldı? Neden kendimle bahis oynuyorum.!dıtt dıttt..(küfürleştim bir an)
 
Kendime şaşırıyorum artık. Hep çok çok farklı şeyler farkediyorum. Gizli bir ensest oluşum gibi. Ya da iğrenç adamlar tarafından izlenilmenin verdiği o kör haz gibi..
 
Tüm bunlara rağmen dağılıp parçalanmıyorum. Kendim de görmediğim bilmediğim tüm bu şeyleri nasıl oluyor da Efendim bana olağanmışçasına gösterebiliyor??
 
Ya da yadırgamadan beni barındırıyor himayesin de..
 
Tüm bunların cevabını henüz hiç bir çabam cevaplandıramadı.. Israrla falakamı bekleyeceğim ve kendimle orda yüzleşmeyi deneyeceğim.. Kendime alışmayı sonra…
 
Teşekkür ederim Efendim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir