MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Oral Seks ve Göt Korkusu

Oral SeksKendime kıza kıza ve epey tedirgin bir halde uyandım. Saat öğlen 2 yi gösteriyordu.. Dün gece ki ellerimin hadsizliğinden dolayı utanıyordum. Gözlerim ise uyku arası anlık dolduğu için yine 2 baloncuk şeklinde günaydın diyordu bana. Efendim çalışma odasındaydı. Günlük tuvalet temizliğimi ve bulaşık ortalık temizliğini hallettim. İçimde ki harareti atmam gerekiyordu. Efendimi şaşırtacak bir soru sordum..
– Efendim uygunsa sizin için de eğer, dışarı çıkabilir miyiz?
Bu deli sessizlik ve iç kanamam bitsin istiyordum. Dışarı çıktık. Tasmam boynum da şıkırşıkır seslerle bize eşlik ediyordu. Yol ve yol boyunca uzanan güzellikler hakkın da pek bir fikrim yoktu. Önüme trafik dışında pek bakmadım. Efendimle yol boyunca bir söyleşi yapıyorduk. En önemli eksiğime geliyordu devamlı konu. Oral seks…

Bir türlü kendimden uzaklaşıp yapamıyordum. Bunun nedenini aslın da anladım. O esnada gün batımının denize kazandırdığı kızıl parıltıları izliyorduk yüksek bir geçitten.
Hızlı ve sakin düşünmeye başladım bu manzarada. Efendim;

Eğer oral sekste kendini geliştirirsen o götünü acı biber sürmeden sikerim!

Günlerce beni aşındıran bir acı da bu konuydu. Anal seks konusunda deneyimsiz oluşum beraberin de ilk ilişkim için Efendim götü patlatmaktan, iki elin yumruğunu aynı anda sokmaktan ve çok acı biberle sikmekten bahsediyordu bana. Kendimi bu acıya nasıl hazırlayabilirdim ki. Fikir aşamasın da bile beni delip geçiyordu bu düşünceler 🙁
Acı biber yiyeceğim kesindi. Ama bu bile bana öğretmeyebilirdi oral seksin inceliğini. Nerde hata yaptığımı düşünmeye başladım. Komut dahilinde Efendime oral seks yaptığım için yüksek bir heyecan hissettiğimi anımsadım. Ve bu heyecan bir an önce onu tatmin etmem gerekiyormuşçasına tetikliyordu zihnimi.. Oral seks bir ödüldü benim için ama ben bunu yalnızca Sahibime endeksli düşünerek kullanıyordum. Yapmam gereken şeyin aslında çok basit olduğunu anladım. Mantığını anladığım durumun tek eksiği artık pratikti..

Birer bira alıp yürümeye devam ettik. O karanlık sahilde yokluktan geliyormuşçasına hissettiren denizin, kumlara öfkeli vuruşunu dinliyor ve aslında gerçeklerden çok uzakta barındırdığım dünyaya küçük küçük veriler topluyordum.. Ay ışığı kül rengine dönüştürmüştü kumları. Rüzgarın yanaklarımı sevişini hissetmeye kendimi kaptırmışken tam da Efendim önünde diz çökmemi emretti.

Issız gözüken bu sahil de ilk pratiğim olan oral seksi yapacaktım. Denizi arkama aldım ve dizlerimi kuma gömercesine çöktüm. Yavaş ve içten başladım, yeni tanışır gibi narin ve hevesle. Bu defa daha farklı ilerledi herşey. Tahammül edilemez bir haz beraberinde Efendime hizmet ediyordum. Yutmama rağmen ise devam etmek istedim. Artık Yüce Penisle daha iyi anlaşacaktık..

Anayola tekrar çıktık ve yürümeye devam ettik. Bu esnada yılbaşı için seçenekleri de konuşuyorduk ki, iyice acıktığımız için bunun iyi bir karar olmadığı yönünde hemfikir olduk. Derken sersem dilim olur olmaz konuşup durdu. Efendimi kızdırınca bende ondan yana oluyor ve lanet ediyorum kendime. Yol bana acı getiriyordu. Yorulmuştum. Kendime karşı yorulmuştum:(
Efendim kızdığı için sokakta hatta gezegende ben yokmuşçasına devam ediyordu yürümeye. Yok edilmek hele ki bu kadar varken!!
İzin istediğim halde ayaklarını yolda öptürtmedi bana. Affedilmeye açtım.. Tek ihtiyacım bu idi.. Süpermarkete girdiğimiz de biraz daha tavrını yumuşattı Efendim perişan halimi görünce. Dilimi tutmayı da öğrenmem gerecekcekti..
Offf diyordum offf. İçimden devamlı bunu zikrediyordum. Her davranışımın sonu bir utanmaya çıkıyordu. Kendimden iğreniyordum bu anlarda. Gereksiz ve işe yaramaz hissediyordum. En çok istediğim Efendime layık olan terbiyeli bir köle olmaktı. Ama bu fikir bile çok ütopik geliyordu böyle anlarda.

Eve geldiğimiz de harika bir şarap açtık.. Üzümler ne garip şeyler. Efendimin ayaklarını temizlerken boşalacak kadar fazla haz aldım. Devamlı yalamak istiyordum. Pamukçuklar artık hiç sorun yaratmıyordu bana.. Pembe ve yumuşak o topukların verdiği keyif..!!
Gecenin son protein takviyesini de aldıktan sonra zorunlu ağız temizliğimi yapıp Efendime sokuldum.. Onu koklarken uyuyakalmışım..

O gece huzurlu olmamın bir nedeni hem götümü kurtarma seçeneği sunulmuş olması hem de oral seksi biraz daha güzel yapabilmiş olmamdı..

6 yanıt

    1. Anal seks niye kadının onuru oluyor? Belki bazı bayanlara anal seks yapmama bir onurdur!

  1. anal zevk kadının orgazm noktasıdır. Yeter ki farkına varsın kabullensin. Zaten sadece isteyene yapılır. Bana bunun onur oldugunu soyleyen ve ogreten de yine anal seks yaptıgım kadının kendisidr.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir