MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Meme ve Ayak Parmaklara Mandal İşkencesi

Bazen insan sevinçten ne duyduğunu bile sapıtabiliyor..
Yine ve yeni baştan hata yaptım haliyle.Efendim sadece amımla oynayabileceğimi emretmişti halbu ki dün.Bana vermiş olduğu bu hakkı ben götümü biberle becererek kullanmıştım.Ahh..Nasıl yaptım ben:(
Mandallar sanırım bana kardeş olacak yakında..Kendimi anal zevklere verişim Efendimi kızdırdı.Bu gün cezam meme ucumu ve ayak baş parmaklarımı hain mandalla sıkıştırmamdı..
Efendim bana ,sana götünden tatmin olmanı söyledim mi ben?? diyince çok utandım.Uzunca sustum.Haliyle söylememişti.İyide ben izin almadan nasıl yaptım bunu:(
Cezamı severek gerçekleştirdim ama bir de bana sorun nasıl temize çıkarttım kendimi.O mandallar benim bir gün canımı alacak eminim.Meme ucu da en az ayak tabanları kadar sırlarla dolu..
Acısı değilde utancı daha da ağır..
10 dakika idi cezam ama 6. dakika Yüce Efendim yalvarmalarıma karşı merhamet etti ve mandalı ayağımda tutmaya devam etmemi uygun gördü..
Meme ucu acısına gelelim..

Eğer meme ucuyla ceza almış olan bir köle iseniz gerçekten aptalca bir hata yapmışsınızdır..Bu bölge gerçekten acıyı apayrı hisseden bir bölge..O an mandal ne meme ucunu ne de ayak başparmağını hedef almıyor.O an ruhunuz ısırılır..Eliniz gider çıkarmak için ama çıkartmazsınız..Doğruları öğreniyorum Efendim bana ceza verdikçe.
Mükemmel olamayacağım ama insansı kibirimi ekarte edeceğim.
Efendim’e layık olabilmek tek idealim..Aptalca hatalar yapma lüksüne sahip değilim..Tabi ki hatam olacak bu güdümü mümkünatı yok silemem genetiğimden..
Acı çekerken Efendim’e verdiğim keyif beni tamamen acıya maya yapıp yoğuruyordu.Acı çekmek güzeldi..Acı çekmek bağışlayıcıydı.Mazoşist olmak ile alakası bile yok bahsettiğim tarifin.Bağışlanmanın masumiyetiydi benim acıya tutunup bekleyişim..Efendim varlığınız ile mutluyum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir