MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Mastürbasyon Gibi

son 3 saatim EfendiM

Mayışık bir halde yatağa serilmiş miskin bir haldeyken EfendiM den gelen bir mesaj ile derhal toparlandım.. Bu defa ihtiyacım olan şey büyük bir erdemdi..Boşalma emri gelmemişti mesajın içeriğinde.. Sadece amıma 3 parmağımı dibine kadar sokup(çok zorlandım ama o derece ıslaktım ki kemerden sonra, 3.sünü biraz zorlayarak aldım içime..) 3 saat boyunca yarımşar saat arayla temizleyip tekrar sokacak ve ödevimi bitirecektim..

Eşofmanımın altında külot yoktu. Diz kapağıma kadar sıyırdım ve battaniyemin altına girdim.Islak olan amıma teker teker sokabildim parmaklarımı.. İrkildim ama ne irkilme..2 gündür cayır cayır geziyorum.. o fındıklar ar damarımı çatlattı gibi birşey oldu..bugün bastığım her adımda biraz ama bu kemer olayıda pekiştirince iyice kuduz bir köpeğin ağzı gibi olmuştu amım.Çok sıcaktı.. Kafamda şeytanlar parmağımı oynatmamı fısıldıyor delice eğleniyorlardı benimle.. Kendime şaşırıyorum..bu nasıl bir sebattı. Beklemeye başladım.Dikkatim dağılmasın diye ne bir müzik açtım nede tv.. Parmaklar emri dinliyordu ama amım!!Vakum gibi içine çekiyordu parmaklarımı..Sağ elimde orta ve yüzük parmağım eski bir çatlak nedeniyle 3 saat dayanamaz diye sol elime güvenmiştim..Mundar el tabi durmadı.Klitorisimin üzerine abanmış nabız damarım beni iyice havaya soktu..Bunun üzerine EfendiM e mesaj attım.Öte yandan amımın duvarları iyice durumu abartmış ilk yarım saatte beni ekarte etmeyi kafasına koymuş ,deli gibi parmaklarımı sıkıp gevşetiyordu..EfendiM bu şekilde boşalabileceksem boşalabileceğimi, zevkimin bana ait olduğunu fakat şımarmamam gerektiğini söyledi.. İlk satırda ki rahatlama Oldumu yine bana kasıntı..Şımarmak..Evet aptalca yaptığım şey hep buydu belki de..Kişisel zevkimi bu zamana kadar hep yaşamış kendimi harcar gibi masturbasyon yapmış,boşalmış ve ruhuma kıçımı dönüp uyumuştum..

Bu farklı birşey olmalıydı ki EfendiM 3 saat böyle kalmamı emretmişti..Şimdi beni birtürlü rahat bırakmayan zevkim ile ödevimi aynı anda sürdürüyor bu kasılmaların keyfini çıkartıyordum..Parmaklarımı tam yarım saat sonra çıkartıp yoğun ve kadınsı tadıma baktım..İnanılmaz güzellikte bir lezzetti ki ben hep kendi tadımı eşsiz lezzetli bulmuşumdur.Tüm parmaklarımı iyice temizleyip, beni aç bir hayvan gibi bekleyen amımın içine tekrar soktum…sırt üstü yatmak yerine bu sefer cenin pozisyonu aldım ve iyice derinime yerleştirdim parmaklarımı..Az önce dünyanın tüm yarakları girse yine tatmin olmayacakmış gibi hisseden ben bu pozisyon da biraz daha alt benliğime ulaşmış ve kendimle değişik bir iletişime başlamış bulundum. Canım ayaklarım acıyordu hala.Bu bana ilham veriyordu ama neden ayaklar diyordum..Ayaklarımın olağanüstü çirkin oluşu evet cezayı hakediyordu.. Ama çok acıyorlar ayaklar..Bu gün dillerini öğrenmeye başladım EfendiM..Benim için çok kolay olmayacak bu acılara gögüs germek diye düşündüm.. Ama çok zor da olmayacaktı.EfendiM e ilk merhaba dediğim Güzel Temmuz ayı geldi aklıma..Ogünler de sebepsiz hep onu gözler bekler haller içinde oluyor ve buna bir anlam yüklemiyordum.Biliyordum onu istediğimi.Bir şey beni onun Yüce Ruhuna sürüklüyor ama kibirli ruhum ulaşamama ihtimaline karşı rezil olurum mazeretiyle hep EfendiMe karşı susturuyordu beni..

EfendiM size sığınmama izin vermeniz beni o derece gururlandırdı ki amım da 3 parmağım cenin pozisyonunda iken minnetle ağladım..Tüm bu duygu yoğunluğunu yaşarken amım herşeyden uzak biryerde hakkı olan parmağı belki de uzun zamandır bir türlü yiyemediği yarağı istiyordu..ama dur komutu olan parmaklar sadakatinden ödün vermedi 1 saniye olsun..Bu paradokslar içerisinde iken dakikam geldikçe parmaklarımı temizliyor o güzel sıvıyı içime kabul ediyor ve tepkisiz ruhsuz parmaklarımı orospuluğa istekli amıma yerleştiriyordum..Son saate girdiğim de size mesaj yazmak üzereyken durup kapattım.belki 7 defa elim gitmiştir telefona. Sıtmalı bir hasta gibi artık titriyor kendime hakim olamazsam diye telaşa kapılıyor bir yandan kıçımdan ve parmak aralarımdan sızan sular nedeniyle tatlı bir kaşıntı yaşıyordum..aşırı sıcaktan ve ıslaklıktan iyice pörtmüş parmaklarım bana amımın içinde bir kabuklu ağaç dalı varmış gibi hissetiriyordu.Ne yalan söyleyeyim bir ara parmağımda ki yüzükleri çıkardığımı unutup içimde kaldığını düşündüğüm için saniyelik bir panik bile atlattım:) EfendiM..Yüce EfendiM.. Pes etmeyi göze alamadım efendim..Kuduz gibi kıvrandım titredim yatağımda.Ama yemin ederim o parmağımı milim kıpırdatmadım..iyice börten ellerimin içeriden içeriden onu parçalamakla tehtit etmiş olacak ki amım da bolca sıvı çıkarmak dışın da birşey yapmadı..Midem bulandı o kadar kasılmaya..Bunu da göz ardı ettim. Ciddi bir sorun değildi..

Bu gün bana zevkin doruklarını zevki harcamadan yaşatmayı uygun gördünüz..Bu deneyim benim için çok önemli bir adımdır diye düşünüyorum EfendiM.Merakla son yarım saatime girdiğim de korkunç yanan ve börtmüş elimin son halini merak ediyordum. Tam 3 saati doldurmak benim için hüzünlü bir savaş galibiyetiydi..EFENDİM..Dizlerinize yatsam keşke şimdi..Parmaklar çıktı..

Aynaya baktım ve gülümsedim..

İnanılmaz mutluyum EfendiM.

Sevgi doluyum. Siz doluyum.Teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir