MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Kıskanmamak

kıskanmamak kıskanmak yasak

köle olmak için aşılması gereken 3 temel güdü vardır.. Bunlar kendi başlığı altın da dallanıp budaklanıp bir çok başlık doğurur.. Genel olarak aşmanız gereken 3 zorlayıcı etmen.. ve bir temel kuralsa kıskanmamak !!

  1. Efendi kişiliğe sonsuz güven duygunuz var mı?
  2. Hatalarınız neticesiyle azad edilme durumunuz her an mevcut. Bu tehlike yabani bir timsah gibi enseniz de solurken siz o engin nehir de huzurla yüzebilir misiniz?
  3. Biz zavallı aşağılıklar asla ve asla tükenmez.. Efendiniz bir ve ya birkaç köleye daha sahipken bu duruma sessiz kalabilir misiniz??!!

Bunları neden mi anlatıyorum…

Ben hiç bir zevki altın tepsi de sunulmuşçasına yaşamadım. Haketmek için acımı delicesine haykıracak noktalara taşıdım Efendimle. İlk 2 altın kuralı deneyimleyerek, diğer bilinmez kuralı ise kulaktan dolma hazmettim. Bugün ise bilinmezlik bir nebze aralandı ve bir isime kondu.. köle X..
 
Bu biraz zihnimin yarattığı sinsi bir boşluktu ilk başta. Efendim her ne kadar tanımasam da yoldaşım olan yeni bir köle ismini zikretti ilk kez.. Keyifsiz bir günümdü. Konudan önce bile odaklanamıyor Efendimin sesiyle beni kahretmiş olan hasretini bir nebze hafifletmeye çalışıyordum.. Tarafımdan sessiz ilerliyordu konuşma ve yeni kölenin ismini duyuncada bu durum değişmedi..
Bencilce düşünecek olsam ruhum dayanılmaz bir hasar alırdı ve muhtemelen Efendim yüce divanından postalardı aciz varlığımı. Öte yandan bazı duygular kendini belirtmeye başladı.. Efendimin sık sık kullandığı örneklerde ki durum halleri gözlerim de canlandı..

Bir gün gelecek bir başka köleyi senin yanındayken falakaya çekeceğim, hatta gözlerinin önünde çatır çatır sikeceğim..

Efendimin diğer kölelerini kıskanırsam

Kendisi hakkın da fazla bilgim yoktu yoldaş arkadaşımın. Ama o beni, hatta ismini bilmediğim diğer anonim olan onlarcası beni epey tanıyor olmalıydılar. Bu benim kıskanmama neden oldu. Kıskanmamak temel kuralım. Ben yoldaşımı (yoldaşlarımı) gizlilik çerçevesinde de olsa tanımak istediğimi anladım. İçim de en ufak fesatlık olmadan. Ben Efendimin diğer kölelerini kıskanırsam öncelikle kendime ayıp etmiş olurum. Falakalarımı ve o an yaşadığım tanımsız güzel duyguları düşünüyorum da.. Neden yalnızca ben yaşayacak olayım. Herkes yaşamalı bunu.. Herkes masumiyetle tanışmalı…
Bunu o an Efendime açıklayabilmeyi çok isterdim. Ama hiç beklemediğim bir sorunun tekrarlanmasıyla çileden çıkıp terbiyesiz bir hayvana dönüştüm..
 
köle X’i ya da diğerlerini kıskanacak mısın Nar!!?
Bu soru beni upuzak korkunç bir tuzağa itti. Kıskanmamak kolay bir kural değil. Kıskanmadığım gibi bu soruyu ardı ardına duymam kendimle derin bir çatışmaya girmeme neden oldu. Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşmesi gibi.. Acaba kıskanıyormuydum da Efendim bana bu soruyu bir çok defa sordu??
Efendimin tabanlarım da parçalanmış kemerinin bir kısmını yanım da götürmüştüm. Karşım da bana sırıtıyordu kemerimin parçası.. Adi bir mukayeseyle
 
Ohh benim tabanlarım da parçalandı kemerim… O kemerimi öpemeyecek.. Oklavayı da ben kırdım hem. Benim kıçımla kırıldı o hem..
 
İçim de hasta bir veled çene çalmaya başladı. Sorunun kırbaç gibi inen etkisinden kurtulamıyor ve içim de konuşan bu adi çocuğu susturamadıkça asabileşiyordum..
Ses tonum iyice çatal ve yüksek bir hal almaya başladı..
 
Kıskanmıyorum ben kimseyi Efendim.. Hem isterse yüzlerce olsun banane bundan.. homurhomurhomur…
 

köle kardeşimi tanımak istiyordum

Efendimin o korkunç tepkisi ve beynime inen bir kurşun kadar yakıcı sesiyle kendime geldim. Ben ne yapıyordum böyle??
Ağlayarak af diledim kendisinden. Kendime aşırı öfkelenmiş ve korkunç azaplarla kuşatılmış bir ceza istiyordum.. Kendimi affetmek istiyordum.. Ben yalnızca yoldaşımı, köle kardeşimi tanımak istiyordum.. Miniminnacık tanımak kendisini.. Onun da güzel gelişmelerine şahit olabilmek belki de..
 

Bunu Efendime anlattım. Ardından terbiyesiz ve yanlış açıklamalarım için ceza aldım. İlkin göğüs uçlarımın her 2sine mandal takıp iyice bastırdım. Uzun bir süre böyle konuştuktan sonra dilime mandal takıp konuşmaya devam ettim. Heryerim salya içindeydi ve ben bir süre sonra acıyla zevk için de seviştim.. Kıskanç değildim. Kendimi affedebildim ve bu güzelim düşünceme hayran kaldım. Kim bilir ne kadar güzel bir insandı yoldaşım da. Efendim çok zorludur. Asla kolayca kabul etmez hiç bir köleyi. Köle kardeşime derin bir saygı duydum o an..
 

Umarım çok derin acılar yaşarsın köle X.. Tüm kalbimle bunu yaşamanı ve acılarının sonun da arınıp mutlu olmanı dilerim. Zorlu yolun da başarılar Kardeşim..

2 yanıt

    1. Herkes mümkün olduğu kadarıyla kendisini Nar’ın yerine koysun. Aramızdan ve ülkemizden acaba kaç kişi bir genç bayan olarak bu şekilde açık ve yürekli yazar? Kaç kışı perde arkası yapılan tacizlere göğüs gerip kendisini bu şekilde anlatır?
      Bence Nar gibi kolay kolay arkası gelmez. Her köleye günlük yaz diyemem, desem bile emir veremem. Bu insanın içinden gelmeli ve herkes yapamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir