MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Benim kölem

MasterDaPainSaygıdeğer Misafirler,
 
hepinizin yorumu için teşekkür ederim. Aranızda o kadar samimi yorumlar var ki, bize projemizde motivasyon olduğu kadar güç de veriyor. Sizlere candan teşekkür ederim.
 
Gelelim diğer gurup misafirlere. Sizler galiba BDSM B’sini bile bilmiyorsunuz ki utanmadan ahlaksızca hareket ediyorsunuz. Bırakın BDSM’i hayatın içinde böyle bir şey olamaz.
Siz kölem Nar Pınar Ezgim’i orospumu sanıyorsunuz? Siz onu açık pazarlanan köle olarak mı görüyorsunuz?
kölem Nar Pınar Ezgim benim ve sadece benim kölem, sadece bana orospuluk yapan orospum, benim helalim!
 
Bizim burada yaptığımız iyi niyet üzerine kurulu olan fahri bir çalışmadır. Biz sizlere bizim BDSM hayatımızın içinden bir bölüm paylaşıyoruz. Biraz olsun gerçek hisleri anlatmak için, biraz olsun gerçek yaşananları göstermek için, biraz olsun bilgilendirmek için. Amacımız seks fantezileri coşturmak değil. Amacımız BDSM’i anlatmak ve sizlere BDSM’i konuşmak. Ama bazıları kölemi serbest av sanıyorlar.
 
Ey BDSM’in B’sini bile bilmeyenler öğrenin. Öğrenmek ayıp değildir. Öğrenmemek ayıptır.
Bir Sahibin/Sahibenin kölesine sahip olmak istiyorsan ilk onay alman gereken kişi daima Sahibidir. Onu azat edecek veya sana sunacak tek kişi odur. Ama BDSM’i sakın ve sakın et pazarı sanma! kölenin onayı olmadan sonuç da hiç bir şey olmaz. Ama o istese bile Efendisinin onayı olmadan hiç bir şey olamaz.
Siz utanmadan, bana sormadan nasıl köleme sahip çıkmayı aklınızın ucundan bile geçire biliyorsunuz? Ancak beni öldürürsen ben senin engellin olmam!
 
Birde siz kölemi ne sanıyorsunuz? Bana karşı gizlisi mi var sanıyorsunuz?
Yaztığınız her yazı bana da ulaşıyor. Tüm özel yazışmalardan benim haberim oluyor. Siz siz olun beni karşınıza almayın. Benim helalimi savununca ne SSC’den, ne RACK’dan, nede Allah yarattı dan anlarım.
 
MasterDaPain

5 yanıt

  1. Yeni paylaşımlar gelicekmi parox yoksa ezgi dönemi aramı verdi, paylaşımlar çok canlı meraktayız

    1. Gelecek de…belki bilirsin şu an başımda başka bir dert var. Ama arkası yakında gelecek tabi 🙂

  2. Üyeler olarak üzerine geliyoruz belki hocam ama senden yeni paylaşımlarıda 4 gözle bekliyoruz, arayı uzatmayalım hocam sağol şimdiden ellerine sağlık başarılar hayatta 🙂

    1. Yok estağfurullah, ne demek. Ancak son 2 ay fazlasıyla yoğun olduğumuz için bazı işlerimiz aksıyor. Dün yeni bir paylaşımda bulunduk ve arkası gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir