MasterDaPain

köle Nar Pınar Ezgim

Asla Yolumdan Vazgeçmeyeceğim

kölenin yoluGelen emirle sahip olduğum hemen hemen bütün ayakkabılarımı çöpe salladım bugün. Böylesi daha iyi olacaktı çünkü muhtemelen her çeşit aradığım da yalnızca topuklu ayakkabı bulabilecektim. Yalnızca bir tane düztaban ayakkabımın kalmasına izin verdi Efendim.. Ve onunla da 50şer defa falakaya çektim her 2 tabanımı birden.
Ve bir mesaj..

Nerde ve ne durum da olursan ol hemen masturbasyon yap..

Uzak şehirden gelen akrabalarımızla tam evden çıktığım anda almış olduğum bu mesajla panikledim. Derhal Efendimin emrini yerine getirmeliydim. Yoksa asla huzurlu hissedemezdim yol boyunca. Wc bahanesiyle tekrar eve koştum ve dışarı da soğukta bekleyenlere aldırmadan masturbasyon yaptım. Boşaldığım da Efendime teşekkür edip hangi şartlarda masturbasyon yaptığımı açıklayan bir mesaj yazdım..

Aferin orospu köleme!! Burada olsaydın aferin olarak kıçına vura vura sikerdim seni…

Ahh Efendim.. Tarafınızdan dövülerek sikilmeyi nasıl da özledim bir bilseniz.. Kıçım yine bembeyaz oldu.. Keşke o güzelim izlerim hiç geçmeseydi 🙁
Ama Efendimin yeni izler ve şekiller yaratması için kendisi resetlemesi şarttı popomun..
Bir diğer durum ise benim gözle görünür bir şekil de değişiyor olmamdı..
 
Güzel huylar edinmiştim ve çevrem tarafından övgüyle tebrikler alıyordum. Arsızca insanları ezişim ve dalga geçişim bitmişti. Her şeye saygı duyuyordum artık. İtiraf etmeliyim ki bir ara bir erkek arkadaş edinmeyi bile düşündüm.. Bu düşünce bir anlık cinnet gibi yerleşmişti kafama. Efendimi sıkmak yerine fazla enerjimi erkek arkadaşım da atarım diye düşündüm. Cidden Efendimi sıkmış olmamın verdiği utanç beni fazla etkiliyordu..
Bu utancın doğurduğu ve sonradan saçma gelen fikiri çıkarttım kafamdan.
 
Ben bu kadar terbiye edilmişken, tepemde beni sikerken saçımı başımı okşayıp beni öpen bir kurbağa prens görmek istemezdim. Üstelik ipleri elime almaya bayılırdım ikili ilişkilerim de.. Böylesi bir dominant olduğum ilişkinin içerisin de bulunmak, kölelik güdülerime de ihanet sayılırdı. Bir şekil de kendime hakim olmayı öğrenecektim.
Efendimle arama hiç kimseyi sokamazdım. Emir almadıkça masturbasyon bile yapmıyordum. Canım hiç istemiyordu çünkü. Anatomim öyle bir sistem geliştirmişti ki dayaksız veya falakasız başlayan bir cinselliğe mantık yürütemiyordu. Porno izlemeyi sevmeme rağmen eşliğin de asla masturbasyon yapmayı sevmezdim.
İş benim hayal gücüme kaldığın da gerçekçi bir kurgu yaratıp hayal edene kadar da iştahım kaçıyordu.
Efendimden gelen masturbasyon komutlarının tadı ise bambaşkaydı, bir amaca ve bir Efendiye hizmet edebilmenin hazzı ile canı gönülden masturbasyon yapabiliyordum..
 
Öte yandan tabanlarım feci kaşınıyordu.. Kendi kendime yaptığım falakadan boktan bir acı dışın da bir zevk ya da bir arınma elde edememiştim. İtaatimi gerçekleştirmenin olağanüstü gururu başka tabi..
Derdimi oturup paylaşabileceğim kimse yoktu yapayalnız odam da. Tabanlarımı parçalamış kemerin Efendimden izin alarak yanıma aldığım parçasıyla konuşuyor ve ağlaşıyordum.. Akıl sağlığımdan şüphe etmemi sağlıyor bu konuşmalar bazen. Ama bir yandan da epey rahatlıyorum kemerimle konuşurken. Henüz anahtarı verilmiş olmasına rağmen bir defa bile olsun çıkartmadım tasmamı. İnsanlar bu sıra dışı aksesuarımı sorup duruyorlar. Ama asla çıkartmaya elim varmadı. Bir arkadaşımın düğününe epey şık bir gece kıyafeti giymiş olmama rağmen dekoltemin arasın da parlayan asma kilidimi gururla taşıdım ve sergiledim. Köle olmak aşağılık olmak değil. Köle olmak yüce bir Efendinin tabanlarının altında bulunabilecek kadar saygın olmak bence.
 
köle Nar Pınar EzgimFacebook hesabımdan son zamanlar da korkunç mesajlar alır oldum. Bir köleden ziyade ben cesur bir kadın olarak hayatımdan bazı kesitleri insanlara sunuyorum. Ama o kadar cahilce düşünen sözde masterlar var ki yalnızca köle sıfatımdan dolayı bana aşağılayıcı sözler yazma hakkına sahip olduklarını zannediyor. Zavallıcıklar. Ben Efendim dışın da kimseye eğmem boynumu. Bunu onlara anlayacakları dilden izah ediyor oluşum bazen üzüyor beni. Kötü kelimeler yazmayı ve insanı sarsacak derece de ukala olmayı çok iyi bilirim. Ve şunu da belirtmek isterim ki Yüce Efendim bana bu hakkı da sundu. Öte yandan kölem olmak isteyenler… Ben size acılarımı veremem. Kendime ancak yetiyor zaten yaşayabildiğim acılar. Ve ben bunu paylaşabileceğimi zannetmiyorum. Bir gün Efendimin uygun bulduğu bir bayan kölem olacak tabi. Ama ben henüz köle olarak göğüs germem gereken acılarımı tamamen yaşamış değilim.
 
Kimseye çorabımı vermiyor ve de ayaklarımı koklatmıyorum ayriyeten. Bunu Efendimden gelen bir emir doğrultusun da seve seve yaparım. Ama böyle bir şey söz konusu olmadı hiç. O nedenle hayallerinizi memnuniyetle yıkabilirim.
Bir de benim yaptıklarımı tenkit eden bir grup azınlık var. Benim günlüğüm arama motorların da nar suyunun faydaları yazınca çıkmıyor. Etiketlerim hep BDSM üzerine. Beni çirkef ilan ederken, sizler de birer aziz veya azize sayılmıyorsunuz. Kim bilir hangi gizli dürtünüz doğrultusun da ulaşıyorsunuz bana :)) Üstelik ben köle olmakla beraber zevklerimin Efendisiyim. Sizler ise gizli isteklerinizin kölelerisiniz..
 
Diğer yandan çok çok güzel tepkiler alıyor ve sağlam dostluklar kuruyorum çok saygın kişilerle. Bu bana kuvvet veriyor. Anlayışı berrak olan insanları tanıdıkça insanların geneline bir sevgi beslemeye başlıyorum. Sitemli oluşuma aldırmayın. Ben sabırla ve inatla yoluma devam edeceğim. Yanım da gerçekliği ile var olan ve olumlu ve ya olumsuz ama candan eleştirilerde bulunan herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunmayı borç bilirim. Bazen sessiz kalışım kişisel tadilatımı dekore etmek içindir.
 
Asla yolumdan vazgeçmeyeceğim..

3 yanıt

  1. Yine bomba bir bölüm olmuş parox arayı çok açmıyıp bizi üzmemen dileğiyle kal sağlıcakla 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir