köle Nar Ezgim

Aylık arşiv: Kasım 2013

Kıskanmayan köleköle olmak için aşılması gereken 3 temel güdü vardır.. Bunlar kendi başlığı altın da dallanıp budaklanıp bir çok başlık doğurur.. Genel olarak aşmanız gereken 3 zorlayıcı etmen..

  1. Efendi kişiliğe sonsuz güven duygunuz var mı?
  2. Hatalarınız neticesiyle azad edilme durumunuz her an mevcut. Bu tehlike yabani bir timsah gibi enseniz de solurken siz o engin nehir de huzurla yüzebilir misiniz?
  3. Biz zavallı aşağılıklar asla ve asla tükenmez.. Efendiniz bir ve ya birkaç köleye daha sahipken bu duruma sessiz kalabilir misiniz??!!

Bunları neden mi anlatıyorum…

Ben hiç bir zevki altın tepsi de sunulmuşçasına yaşamadım. Haketmek için acımı delicesine haykıracak noktalara taşıdım Efendimle.…
Devamını Oku

Sizin GörüşlerinizGeçen BDSMTurk.com‘un chat’inde arkadaşlarla laflıyorduk. Konu konuyu açarken bir bayan köle bana ne zaman yeni sayfa eklenecek diye sordu. Yeni sayfa derken birden şaşırdım kaldım. Hangi sayfa diye sorarken kölem Nar Pınar Ezgim’in günlüğünü kastetti. Birden diğer arkadaşlarda

  • …ya orası çok güzel…
  • …ben o yazıların içinde kendimi buldum…
  • …BDSM’e giriş yaparken Efendim orayı okumamı istedi…
  • …Nar’ı özledik…

diye yazdılar.
Hatta bir gün öncesinde bir bayan bana Nar’ı ne kadar kıskandığını Face’den söylemişti ve onunla face arkadaşı olabilir mi diye sordu.
O kadar mutlu oldum ki direk kendilerine değerli görüşlerini buraya iletmelerini rica ettim.

‘Neden mi?’ diye soracak olursanız…

Biz…
Devamını Oku