köle Nar Ezgim

Aylık arşiv: Şubat 2013

Şişeye OturDün yaşadığım kasılmaları bedenimden silen yatağın sıcaklığıyla epey şımardım ve yine öğlen 12:30 da uyandım. Efendim çalışma odasındaydı. Kendime ve ona kahve hazırlayıp güne başladım.

Bu gün serbest günün.

Bu serbestlikle ben de günlüğümü derleyip biraz nette arkadaşlarımla konuştum.
Efendimle dışarıya çıkıp biraz alkol ve yemeklik malzeme aldık.. Artık alışveriş poşetleriyle daha da iyi anlaşıyorum, özellikle tıkabasa dolu jumbo boy olanlarla..
Efendimle birlikte şehir elektriklerinin kesilmesiyle kolkola gitme fırsatı yaşadım. Karanlıkta pek iyi göremiyordum önümü ve Efendimin kavramış olduğum kolunun sıcaklığıyla mutlu bir şekilde ilerliyordum.
 
Harika bir yemek ve diyalog eşliğin de geçti gecemiz..
Öyle ki şişelerce şarap içmiş…
Devamını Oku

Bağlı Bağsız Falaka

Bu gün benim köle hayatım da dahil olmak üzere tüm hayatımı kapsayan en öfkeli günüm(dü)..
 
Bağsız FalakaKeyif falakası yaşayacaktım. Üstelik saçma sapan konuştuğum bir an için affedilmeyi dilenmiştim Efendimden. Böylece hem keyif hem de affediliş olacaktı bu falaka. Güne güzel başlamak ne yazıkki tüm günü sigortalamıyor..
Efendim falaka için uygun gereci benim seçmemi emretti. 200 defa vurulacaktı tabanlarıma. Uygun olacak aletin, ne Efendimin gözüne girmek adına çok çok acı verici, ne de götü kurtarmak adına çok hafif olmamasıydı şart.

Kemeri uzattım Efendime. Ama Efendim başka birşey bulmamı söyledi. Mutfakta gezindim bir müddet. Bir spatula bulabildim. Kabul etmedi…
Devamını Oku